Čvn 4, 2018 - Uncategorized    3 Comments

Oprava Zbýšovské ulice

Dobrý den, pane starosto chtěl bych se zeptat na opravu/zalepení ulice/ myslíte že vydrží jednu zimu? 1cm asfaltu nalepen na prachu a bordelu?nejsou to zbytečně vyhozený peníze nebo za to firma SOUKUP ZBÝŠOV BUDE NĚJAKOU DOBU RUČIT?

JANDA FRANTIŠEK obyvatel Zbýšovské ulice

3 Komentářů

  • Dobrý den pane Jando, mělo by to vydržet i dvě zimy, prostě do doby, kdy začneme s realizací komplexní opravy Zbýšovské ulice v návaznosti na výkopové práce firem, které budou rekonstruovat vedení plynu a elektrického vedení. Vrstva asfaltu je silnější než píšete, jen na okrajích se ztenčuje a podklad byl předem dobře umeten a očištěn, aby se vrstva asfaltu neodlepovala. A jak píšete, firma Soukup Zbýšov za kvalitu své práce samozřejmě ručí. Věřím, že touto opravou se kvalita jízdy po Zbýšovské zlepšila, i když je to jen provizorní řešení.

  • Děkuji za odpověd akorát nerozumím tomu že se kousek zalepí jeden den a další skoro za 14 dnů viz dnes 31.5. přímo naproti mému domu a to už nikdo nezametal

    • Děkuji, pane Jando, za upřesnění místa s pochybením v technologických postupech. Toto místo si budeme tedy obzvláště hlídat a pokud povrch nevydrží, jak předpokládáme, budeme zvát firmu, aby povrch opravila.

Vložit komentář: