Kvě 4, 2017 - Uncategorized    1 Comment

Veřejné osvětlení

Dobrý den pane Světlík. Bydlíme na ulici Tetčická a s radostí sledujeme jak se bude dávat elektřina do země. Ale chtěl bych se zeptat je před naším domem těsně vedle jednak stromu a přímo před našimi okny podle našeho názoru vývod na sloup. Chtěl bych vás velice pěkně požádat jestli by bylo možné vývody posunout kousek dál směrem k betonovému plotu, ne před okna. Zajisté by se nikomu nelíbilo mít celou noc světlo před domem a ještě aby svítilo do oken. Předem moc děkuji za odpověď a určitě i pomoc.

 

L. Gottwald

 

1 Komentář

  • Dobrý den pane Gottwalde, již jsme si psali mailem, jak to s umístěním kandelábrů je, zda je přemístění možné, či ne. Ani nevím, jak to dopadlo, problém s umístěním sloupu veřejného osvětlení jsem předal na příslušná místa. Bohužel, pořád je tady tradiční nekomunikovatelnost některých lidí na radnici s občany, kterých se takové stavby týkají. Vím, že norma je norma, ale jak jsem zaslechl na nějakých školeních , jsou normy NEZÁVAZNÉ. Takže takové řeči, že by se po dohodě s občany nedal projekt upravit tak, aby neměli lampy veřejného osvětlení přimo před okny třeba do ložnice, považuji za výmluvu, neschopnost a hlavně nechuť s občany se o těchto věcech pobavit. Vždy jde najít vhodný kompromis, když ne úplnou shodu.
    Proto žádám občany na ulicích, kterých se budování nového veřejného osvětlení týká, aby se obraceli hlavně zavčas na pana místostarostu, který má budování VO ve městě v kompetenci.

Vložit komentář: