Bře 7, 2017 - Uncategorized    2 Comments

Úklid Bobravy

Dobrý den všem diskutujícím,

 stejná situace se již jednou v minulosti řešila, nicméně po zimě jsou Bobrava, prostranství vedle Brněnky i přilehlé dětské hřiště plné odpadků. Je možné s tím ze strany města něco udělat?

Přečetl jsem si v jiném příspěvku, že se v těchto místech uskutečňuje také prodej drog. Sám jsem toho nebyl přímým svědkem, nicméně vzhledem k událostem poslední doby by mne to nepřekvapilo. Je třeba, aby policie konala a místu věnovala lepší pozornost.

 Díky.

 

2 Komentářů

  • Pěkný den, určitě s tím budeme něco dělat, svinčík nechám uklidit. To je jednoduché, bohužel ale je to často, v této lokalitě, se opakující stav.
    O prodeji drog na plácku oficiálně nic nevím, předpokládal bych spíše, že se matroš prodává někde ve skrytu a ne na place. O drogovém byznysu nejen na tomto místě je určitě obeznámena Policie ČR, která prodejní akce monitoruje a dle doporučení bychom neměli dealery zbytečně plašit, aby mohli eventuelně dovést Policii ČR k velkým rybám.
    Nevím ale, zda to o těch drogách není jen nějaká dezinformace. Zrovna včera jsme na radě města projednávali zprávu Policie ČR o bezpečnosti v Rosicích a tam bylo o drogách jen to, že konzumenti alkoholu a drog zasedli za volant v celkem 55 případech.

  • Včera jsem s dětmi z mateřské školy vítal jaro pálením Morany, kterou pak paní učitelky zapálenou svrhly do Bobravy, čímž vytvořily jediný svinčík v korytě říčky. Jinak bylo vše vzorně uklizeno, za což chci poděkovat. Tak teď ještě vytáhnout zbytky Morany, aby tam nestrašila do velké vody.

Vložit komentář: