Pro 23, 2016 - Uncategorized    2 Comments

Svoz bioodpadu

Dobrý den, od vedení města jsme byli informováni,že svoz bioodpadu bude 28.11. a potom až za 1 měsíc. Teď se dozvídám, že svoz byl 12.12. zase po 14.dnech a další bude až 9.1.2017. To neumíte občany včas informovat? To pan Žernožička má tolik práce? Vím, že mezi s sebou nekomunikujete, ale proč se to má týkat i občanů?Jste nejhorší vedení města za posledních 15 let.Bojujete mezi sebou a na občany kašlete! Na kolaudace také!Uvidíme kolik obyvatel si bude moci tento příspěvek přečíst, než ho vymažete. Roman Lastovička.

2 Komentářů

  • Dobrý den pane Lastovičko, pokud Vás někdo informoval o svozu bioodpadu tak, jak píšete, pak to bylo špatně. Znáte zdroj? Vedení města je široký pojem, pokud tento pojem vztahujete na mou osobu, což je taky špatně, tak já to nebyl. Svoz bioodpadu podle mého zjištění proběhl podle plánu a stejně tak bude probíhat i v novém roce. Krásný kalendář svozu veškerého odpadu, nejen bio, bude zveřejněn v lednové Rose. Novým komunikačním hitem příštího roku bude jistě i Mobilní rozhlas, kde si můžete tyto informace objednat a nastavit a dostávat je do mobilu, takže termín už nikdy neprošvihnete.
    Kolik práce má pan místostarosta nevím přesně, ale určitě dost, navíc mu nově přibyly povinnosti krajského zastupitele a těch taky jistě není málo. Kde jste vzal informaci, že spolu nekomunikujeme? Není to pravda, však se třeba podívejte na přenosy ze zastupitelstva, jak se vzájemně doplňujeme.
    Podle čeho soudíte, že jsme nejhorší vedení města po 15 letech, to by mne také zajímalo. Nejen proč, ale proč zrovna po 15 letech! Já jsem na radnici 6 let jako starosta, před tím 4 roky jako radní a před tím 4 roky jako řadový zastupitel, pořád je to jenom 14, pokud úspěšnost vztahujete na mou osobu. Ano, mohu potvrdit, že se necítím jako člen nejlepšího vedení města za posledních 50 let. Ale to jsem nikdy ani nechtěl s někým závodit v oblíbenosti. Na takového Toníčka A. prostě nemám. No a?
    Na občany kašleme? Hloupost, děláme jen to, co můžeme a snaha pomoci nám nechybí. Jen všechno nejde hned. Máte pravdu jen v tom, že na kolaudace kašlu. Od toho jsou úředníci a navíc ani účast za město na nich nemám v kompetenci. Taky jim nerozumím. Pokud byste ale chtěl, abych se třeba konkrétně Vaší kolaudace zúčastnil a bylo by to pro Vaši spokojenost, pak bych si patřičné zákony a vyhlášky nastudoval, nemám s tím problém, naučit se něco nového, jen mi to bude delší dobu trvat a termín kolaudace by mohl být pak ohrožen.
    Příspěvek mazat nebudu, to nedělám ani u sprosťáren, které nemažu, ale jen nezveřejňuji. Jsem přesvědčen, že si tento Vás příspěvek jistě rádi přečtou všichni návštěvníci blogu a zvýší se mi tak sledovanost.

  • Pan místostarosta přeposlal Vaši stížnost vedení firmy KTS Ekologie, aby se popeláři polepšili. Určitě bude líp.

Vložit komentář: