Pro 6, 2016 - Uncategorized    2 Comments

Rosické koupaliště

Dobrý den,

dnes jsem se dozvěděl, že město Rosice údajně odkoupilo druhou část areálu koupaliště (ubytovna, sál, hřiště, hospoda) Chtěl bych se zeptat co město stímto areálem zamýšlí, poněvadž je zde celotýdenní sportovní vyžití např volejbalisté, amatérská nohejbalová liga, basketbalisté.

Je-li tato informace pravdivá, poprosil bych vás o vyjádření.

Děkuji Martin Gajdoš

2 Komentářů

  • Děkuji za dotaz pane Gajdoši a stejně tak děkuji, že se o dění ve městě zajímáte. Je to tak, město odkoupilo zbývající část areálu od rodiny Veselých. Je to hlavně z toho důvodu, aby získalo plochu k vybudování areálu koupaliště v modernější variantě, v takové, aby se část areálu mohla provozovat CELOROČNĚ. Předpoklad je vybudovat nejen bazén, ať již s živou nebo mrtvou vodou, ale také další zařízení, které, nejen podle mého názoru, ve městě chybí. Sauna, whirpool, fitnes, masáže, kosmetika, apod. Všechno pěkně pohromadě. Penzion a restaurace. Nic velkého, ale již trochu na úrovni požadavků člověka z 21. století.
    Do té doby, než bude zpracována studie na celý areál a poté projekt, bude dál fungovat ubytovna, sál, hřiště i hospoda stejně, jak dosud. Jen pod jiným majitelem.

  • Děkuji za odpověď

Vložit komentář: