Zář 23, 2016 - Uncategorized    1 Comment

S kočárkem do Zastávky

Pane starosto,

 chtěl bych se zeptat, zda je v brzkém plánu rekonstrukce chodníků v ulici Na Mýtě v části u křižovatky s ulicí Litostrovská. Doporučuji Vám se tam jít podívat. Chodíme tudy na procházku s kočárkem směrem k Zastávce a chodníky jsou na obou stranách v tak dezolátním stavu a plné schodů, že se po nich s kočárkem prostě jet nedá. Pak nezbývá než jet s kočárkem nějakých 100 m po hlavní silnici a to je hodně nebezpečné maso. Bohužel je to ale nejbezpečnější cesta směrem k Zastávce a Litostrovi.

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

 Libor Šimek

 

1 Komentář

  • Vážený pane Šimku, velmi Vám rozumím. Chodníky v ulici Na Mýtě, pokud se tak dají ještě nazvat, jsou v katastrofálním stavu. Velkou chybou vedení města bylo, že při realizaci kanalizace Na Mýtě, nenechalo v rámci projektu tyto chodníky opravit. Škoda, že se tenkrát obyvatelé přilehlých domků vedení města nepřipomněli.

    Dnes Vás ale nepotěším. Současná situace je taková, že, podle přehledu investic, který připravil pan místostarosta a které vycházejí ze Strategického plánu, se zde s opravou chodníku zatím nepočítá. Pravdou je, že asi dříve dojde na chodníky na druhé straně této ulice, kde by se mělo opravovat v chodníku uložené plynové potrubí a tím následně by mělo dojít k jeho opravě. Protože tuto opravu nezajišťuje město, ale správce plynové sítě, nevíme další podrobnosti. Vidím to na příští rok.
    V každém případě navrhnu, aby se alespoň již teď zadal projekt na opravu chodníku a my byli připraveni, v případě dobré finanční situace či nějaké dotační výzvy, opravu tohoto chodníku pak ihned uskutečnit.

Vložit komentář: