Lis 4, 2016 - Uncategorized    7 Comments

Rušení nočního klidu

Vážený pane starosto,

mám na Vás otázku ohledně rušení nočního klidu. Včera ve večerních hodinách se mi stala nemilá příhoda. Procházela jsem cca ve 22:15 kolem rodinných domů na ulici Mrštíkova. Procházela jsem v tichosti, nikoho nerušila, nezpívala si, nedupala a a nijak se hlasitě neprojevovala. Přesto moje přítomnost na ulici rozštěkala psy u jednoho rodinného domu. Jejich majitelka mi ihned vynadala, že je to rušení nočního klidu. Chci se Vás tedy zeptat, zda je v Rosicích nějaká nová vyhláška, podle které už se po 22:00 nesmí chodit po ulicích???

 Děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký den.

S pozdravem

Hana K.

 

7 Komentářů

 • Dobrý den,
  řekl bych že odpovídat na tento dotaz, je plýtvání energií.
  Jedno se musí nechat, vtipné to je:-))
  Pěkný srpen v září!

  • Dobrý den, žádný příspěvek na tomto blogu nemůže zůstat bez mého komentáře! Jsem rád za takové příspěvky. Právě ty mi energii dávají. Řešit jen vážné věci je nuda! 🙂

 • Vážená paní Hano, žádná nová vyhláška města o rušení nočního klidu není. Ale co není bude! Následkem změny legislativy budeme vydávat vyhlášku k rušení nočního klidu novou, která má velmi omezit ponocování.
  Jsem rád, že jsem dostal od Vás tento podnět, protože stejně jak, s prominutím, blbé jsou důvody, proč musíme vyhlášku změnit, mohli bychom ve vyhlášce zakázat jistě zcela zbytečné noční potulování občanů po městě, ve Vašem případě navíc spojené s rozštěkáváním psů. Správný a vzorný občan by měl být ve všední den (podle data se Vám incident stal v úterý, že?) již kolem osmé doma a odpočívat, zírat popřípadě na televizi, ti starší by měli už ležet v kanafasu a sbírat síly pro další náročný den. Takhle ponocovat! Zkuste se nad sebou zamyslet! 🙂

 • No dle mne se o rušení nočního klidu jednoznačně jedná. Ovšem ze strany psů. Navrhuji tedy psy buď opúatřit lepicí páskou přes čuchometry, nebo není-li k dispozici lepicí páska, pak zvířata utratit, aby tedy nerušila odpočívající spoluobčany…

  • A jejda! Pane Šuteriku já jen doufám, že se Vašeho svérázného komentáře nechytí zase nějaká obecně prospěšná klika ochránců zvířat a bude tady na blogu peklo jako bylo kvůli měření rychlosti a před tím s hernami.

 • Tak za mne jiste palec dolu pro majitelku tech nedobre vychovanych psu,

  Psi maji cekat ze zasady v zaloze, dokud narusitel nepreleze plot a pak si ho vychutnat. Takto na sebe jen zbytecne upozorni celou ulici a z lupu neni nic.

  • Naprosto pane Vybírale s Vámi souhlasím. Pes by štěkat neměl. Nejen z důvodu aby případnou kořist nevyplašil, ale také proto, že platí, že pes, který štěká, nekouše a ti lapkové to jistě vědí.

Vložit komentář: