Srp 1, 2016 - Uncategorized    3 Comments

Stížnost – vraky na parkovišti Kamínky

Dobrý den pane starosto,bydlím na sídlišti Kaštanová a chtěl jsem se Vás zeptat koho bych měl kontaktovat,abych zabránil tomu,aby si na parkovišti dělal jeden pán odstavné parkoviště pro svoje auta. Už tu má tři a jak to vypadá,tak chodí až na Mýtu jak jsem se díval. Jedno auto mu tu stojí už tři roky,další skoro rok a dnes jsem viděl jak opět přivezl další auto. Vždycky z nich vytáhne baterii a nechá je tu stát.Je tu ještě jeden favorit,který tu stojí snad už čtyři roky. Někdy se stane,když večer přijedete z práce,že se nedá ani kam postavit,protože je parkoviště plné a nějaký pán co bydlí na Mýtě,tak si tady dělá parkoviště pro svoje vraky. Je možné s tím něco udělat. Moc Vám děkuji za odpověď a přeji Vám pěkný zbytek dne.

L.M.

 

3 Komentářů

  • Pěkný den a děkuji za dotaz. Protože bohužel nevím, o jaká auta se jedná, nemohu zjistit majitele a vyzvat ho, pokud vozidlo vykazuje znaky vraku, k jeho odstranění. Dopředu ale musím upozornit na to, že aby majitel byl nucen vrak odstranit, musí vozidlo splňovat jisté podmínky, jako je nezaplacení povinného ručení, chybějící RZ apod. Tak to bylo i s oním favoritem, který jsem chtěl nechat odstranit společně s toyotou zhruba před dvěma lety, proto zůstal tam, kde stojí dodnes. Pokud mi zjistíte přesně, o jaké automobily se jedná, prověřím to a uvidíme, co se s tím dá dělat.

    • Dobrý večer pane starosto. Ty auta stojí asi tak uprostřed parkoviště. Jedná se o stříbrný fiat,který už nemá značku vzadu na autě,ale v předu ano. A pak se jedná o zelený volkswagen a nově tam přijel s modrým peugeotem,ale ten podle všeho jezdí. Mě jde taky o to pane starosto,že pán bydlí na Mýtě a lidé co tu bydlí si nemají pomale kam stoupnout,protože si sem vozí auta. Ten stříbrný fiat tu stojí už dlouho ,protože mu pán vytáhl batrii a u toho zeleného volkswagnu taky. Předem Vám moc děkuji a třeba se s tím bude moct něco udělat. Pěkný den.

      • Děkuji za upřesnění, hned příští týden se podívám, co se s tím dá dělat. Co se týká parkování na parkovišti za bytovými domy na Kamínkách, může tam parkovat v podstatě kdokoliv, je to veřejné parkoviště a osobně ze zkušenosti vím, že je zde stále docela hodně volných míst. Mně spíše jde hlavně o to, aby nám nestály po parkovištích a komunikacích nepojízdné vraky.

Vložit komentář: