Dub 4, 2016 - Uncategorized    1 Comment

Pískoviště v Rosicích

Vážený pane starosto, v půlce března jsme s dcerkou a hromadou bábovek hledali na náměstí nějaké pískoviště, kde by jsme si pohráli. Mochomůrka zavřená na zámek a mezi paneláky ( kde jsme si jako děti hráli na písku) pouze průlezky a písek už dávno zarostlý trávou. Sice od 1.4 otvíráte mochomůrku, ale co myslíte dalo by se zvážit i to, že by se dalo dát mezi paneláky kryté pískoviště ? Bylo mi opravdu líto, když mi dcera plakala a říkala bábo bábo .. a já ji musela vysvětlovat, že momentálně se nemůžeme přesunout na Rákosníčkovo hřiště ( bylo před obědem). Nadále mi chybí pískoviště třeba právě u Kuželny.. s kamínků dítěti těžko uděláte pěknou bábovku. Děkuji za přečtení a doufám, že se nám splní sen a pískoviště nám na náměstí zařídíte.

I. H.

 

1 Komentář

  • Vážená paní, za zavřenou Mochomůrku se musím znovu omluvit, věřím, že upravíme provozní řád tak, že bude, když ne celoročně, otevíraná na jaře v závislosti na počasí. To jistě uvítají nejen rodiče malých capartů, ale i školáci, kteří využívají sousední asfaltovou plochu.
    Co se týká dalších Vašich nápadů s umístěním dalších městských dětských pískovišť, nemohu slíbit, zda budou realizována. U kuželny by se hodilo, tam to nevidím jako problém, zkusíme zkontaktovat výrobce, od kterého máme současné prvky. Mělo by to být ze stejného materiálu, aby to i trochu vypadalo. Větší problém je to mezi paneláky na náměstí. Už zase slyším hlasy obyvatel bytových domů (nejen seniorů), jak si stěžují na výskot a pláč malých dětí, nevybíravá slova a kouření rodičů a chybějící toalety. Tyto ohlasy jsou již delší dobu na Rákosníčkovo hřiště, kde navíc klepe ocelová branky v plůtku. Hrůza! Člověk se fakt diví. Takže zde je to ve hvězdách, ale ve vedení města Váš nápad určitě projednám.

Vložit komentář: