Led 13, 2016 - Uncategorized    12 Comments

Reakce na článek starosty v Rose 1/2016

Velevážený pane starosto,

 místo infantilního navážení se do ostatních a plácání se po ramenou na 3,5 stránkách Rosy byste raději mohl věnovat energii na lepší logistické zabezpečení doplňování sáčků na psí extrementy a také doplnění košů, ať s hovínkem nemusím nachodit další kilometr.

 S pozdravem Markéta Bastlová.

 

12 Komentářů

 • Zdravím Vás paní Bastlová a děkuji za Váš příspěvek. Na infantilitu již mám ve svém věku v podstatě nárok, může se to i stupňovat. S plácáním po ramenou mám problém, to vím. Bohužel tento zlozvyk u mne přetrvává, i když se hlídám. Tím myslím plácání po ramenou někoho druhého. Plácat po ramenou sám sebe už nemohu, nějak zjišťuji, že se mi zkrátily ruce, nebo čím to je. Pokud to bylo myšleno ale obrazně, jako že se chválím, jsem rád, že to tak vyznělo. Když jsem si před dvěma lety nechal dělat PR rozbor vedení města, bylo mi sděleno, že se chválíme málo. Tak se to v dalším volebním období snažím prostě napravit.
  Co se týká sáčků na psí exkrementy a košů, není tato činnost, kterou provádějí TS Rosice, v mé kompetenci Zkuste apelovat na pana místostarostu. Vlastně nemusíte, on si to tady přečte a určitě to rád zařídí. Nezapomeňte hlavně říci, o jakou lokalitu, kde sáčky a odpadkový koš chybí, se jedná, aby se případně daly sáčky nebo koš doplnit.

 • Pane starosto,

  musím velmi ocenit Vaše jasné a výstižné odpovědi, které postrádají nicneříkající fráze, umíte v tom parádně chodit 🙂

  Sáčky jsem dnes na některých místech již objevila, prosím poděkujte za mne panu místostarostovi. Tak rychlou reakci jsem nečekala, s vaší spoluprací na radnici to nemůže být tak špatné, jak píšete 🙂

  Odpadkové koše by se využily zejména na ulici Tetčická, děkuji.

  S pozdravem MB

  • Pěkný den paní Bastlová, já to ještě panu místostarostovi o těch sáčcích neřekl, takže možná zareagoval sám. Nebo že by přímo pan ředitel TS Rosice? Po zkušenostech vím, že pan ředitel TS Rosice někdy koná dřív, než stačím na požadavek občanů zareagovat já. V každém případě děkuji. Pořád ale od Vás paní Bastlová postrádám informaci, kde chybí ty koše, popřípadě zásobníky. Ono to sice v kapse v igelitu v zimě pěkně hřeje, ale přece jen… Děkuji.

 • Hezke dopoledne,

  poslední věta pane starosto 🙂 odpadkové koše mi chybí po celé ulici Tetčická. Množství zásobníků na sáčky bych řekla, že je dostatečné.

  Bohužel, nejlepší přítel člověka sáček většinou ze 3/4 naplní, a tak ohřívací variantu nemám odvahu vyzkoušet.

  Pěkný zbytek dne a víkend. MB

 • Pěkný den paní Bastlová, děkuji za označení lokality bez odpadkových košů. Hned to zkusím zaurgovat a napravit.

  • Dobry den,
   jako obyvatel Tetcicke musim souhlasit s celkove posranou celou ulici.

   • Tak to si musím Tetčickou projít o víkendu se psem. Fakt je to tam tak náročné? Jak jsem již napsal, koše doplníme nebo koupíme, pokud nejsou zásobníky na sáčky, zakoupíme také nové. Jen prosím o chvilku strpení. To víte, směrnice o výběrových řízeních….

 • Dobrý den, zdravím všechny přispěvatele. K článku pana starosty v lednové rose se raději nebudu ani vyjadřovat. S panem starostou jsem si o tom pohovořili.
  Koše na ulici Tetčická budou doplněny. Již je to zadáno u technických služeb. Sáčky se doplňují průběžně během vysypávání košů, což probíhá 2x týdně zpravidla v pondělí a ve čtvrtek. Je tedy možné, že pokud sáčky dojdou, tak nejsou doplněny okamžitě. Nicméně neměla by nastávat situace, že zde týden sáčky nejsou doplněny. Pokud ano, prosím dejte mi o tom zprávu nejlépe na email.

  • Děkuji panu místostarostovi za jeho komentář. Už nikdo tak nebude moci tvrdit, že spolu nekomunikujeme. 🙂

 • Bože, to je komedie :o) Já osobně jsem ráda za pana Ženožičku, protože mám pocit, že jen díky jeho přičinění se na některých potřebných místech něco děje…ale možná je to jen můj subjektivní pocit…když už jsme u toho, pane místostarosto, nešlo by nějak zařídit, aby cesty vedoucí k ZŠ byly i v tomto počasí v takovém stavu, že se ke škole dá alespoň jednou z nich dojít? :o) Dnešní ráno si vůbec nechtějte představit… o lokalitě pod Trojicí a údržbou silnic zde se už vyjadřovat nebudu, pan starosta mi stejně napíše, že je to OK, a fotky sem bohužel vložit nejdou, nebo ano? :o)
  Díky a pěkný den všem.
  Lenka Jonášová

  • Já jsem taky rád paní Jonášová, jen bych prosil upřesnit, která potřebná místa máte na mysli konkrétně.
   Co se týká údržby silnic v lokalitě Pod Trojicí, Zbýšovská, Lesní apod. mohu zodpovědně prohlásit, že jsem lokalitou osobně za ztížených povětrnostních podmínek projížděl v sobotu 23. 1. v cca 14,10 hodin (sněžilo) a pak v pondělí v 6,50 hodin (pršelo). V obou případech byly komunikace sjízdné, z místa se dalo rozjet i do kopce na ulici Lesní a v pohodě skoro na místě zabrzdit při dávání přednosti v jízdě zprava při sjíždění kopce na ulici Čechova. Horší to bylo jen s chodníky, nechodníky v této lokalitě, kdo vyrazil pěšky, musel být velmi opatrný.

 • Já bych jen chtěla dodatečně poděkovat za nové koše, které již plně využíváme 🙂

Vložit komentář: