Pro 9, 2015 - Uncategorized    3 Comments

Vánoční strom

proč ste přerušily tradyci vanočích stromku na namestí?ty tam byvaly podle me pamety hnedka po revoluci a nechybely žadny rok až letos to si ho rosice nemužou dovolit ?proč se teda nekam vedle platanu nezasadi  živy strom a za par let se bude moc hezky zdobit a rosice budou mít vanoční stromek jak si zasloží .Co pak vy sy taky doma zdobíte misto smrčku  jablon? ze by to byla nejaka nova moda obkoukana nevym kde? Okolní obce vanoční stromek mít mužou ?jenom rosice mají ozdobeny platan!!

hjgfkzufkuz

3 Komentářů

  • Jesličky pod ozdobeným platanem, o pár metrů dál živý ozdobený vánoční strom, to asi nikdo v této republice nemá. Já jsem na to pyšný.

  • Vážený pistateli „hjgfkzufkuz“, stačí se projít po náměstí a otevřít oči – věřím, že budete mile překvapen. Letos Rosice mají oficiálně dva osvětlené stromy – jeden platan s betlémem (poprvé osvětlen na slavnostním zahájení adventu 28/11) a druhý tradiční vánoční strom (rozsvícen slavnostně při mikulášském představení 5/12). Kdyby jste aspoň trochu sledoval dění ve své obci (stačí číst Rosu nebo se občas kouknout na stránky Kic Rosice), když víte že ve všechn ostatních mají stromy, tak byste věděl, že letošní vánoční stromky jsou dva tzn. Rosice si mohou dovolit mít na náměstí dva osvětlené stromy. Jistě jste si všiml i krásného dřevěného betlému, kterého v okolních obcích nemají – je nádherný!. Resp. pokud Vám nestačí tyto dva stromy a betlém, tak před obchodem „marek market“ je taktéž ozdoben jehličnan – můžeme se tak tedy psát, že Rosice jsou na tom tak dobře, že si mohou dovolit ne jeden, ne dva ale hned tři osvětelné stromy na náměstí :-). Přeji Vám krásný advent. M.L.

  • No vidíte, já jako starosta jsme si myslel, že jen dva. Jinak těch neoficiálních máme v Rosicích daleko více ve všech těch předzahrádkách apod. V soutěži Deníku Rovnost o nejhezčí vánoční náměstí jsme se umístili na posledním místě. Hlasovali čtenáři Rovnosti. No a? To není o tom, že by naše náměstí nebylo pěkně vyzdobeno, to je spíše o tom, že tento plátek skoro nikdo nečte. Nemám pravdu?

Vložit komentář: