10 Komentářů

 • To drahé maminky snad nemyslíte vážně? Úklid těchto prostorů je z hlediska jejich využívání malými dětmi téměř to nejdůležitější. Nevím ale, o které prostory se jedná. Jestli v SVČ nebo v ZKC. V každém případě úroveň úklidu prověřím. A podruhé se podepište, za svůj názor se nemusíte stydět.

 • Drahé nespokojené maminky,
  je třeba si upřesnit kam vlastně v úterý dopoledne chodíte? Na ZKC nebo na SVČ?
  U nás na SVČ v úterý dopoledne, žádné kroužky pro batolata neprobíhají a jediná osoba, která se batolí po zemi, je naše paní uklízečka, když vše poctivě vytírá. Přijďte se přesvědčit, jak je tu čisto, ráda vás provedu.
  S přáním pěkného dne a menší nespokojenosti, Zuzana Brestičová

 • Děkuji paní ředitelce SVČ za její reakci. Protože od nespokojených maminek jsme se o místě batolících se dětí nic nedozvěděli, budeme věřit, že se jedná o prostory ZKC. Nebo jsou nespokojené maminky už spokojené.

 • Dobrý den, nevím, které prostory myslela maminka na hoře, ale v prostorách tanečního sálu je nepořádek často. Není to jednodenní nepořádek, jsou to nánosy prachu. Je to nepříjemné jak na hodinách, na kterých jsou děti, tak na hodinách pilates, které se z velké části cvičí také na zemi.

 • Dobrý den pane starosto,

  kroužky pro batolata pořádá naše Rodinné centrum Kašpárkov, konají se v zrcadlovém sále ZKC, který si pro tyto účely pronajímáme. Rodiče berou celé zámecké křídlo zkrátka jako „Domeček“… :-). Pravdou je, že v sále bývá hodně prachu a pro cvičení s malými dětmi to není zrovna ideální prostředí, stejně jako to není příjemné návštěvníkům večerních aktivit, zvlášť při cvičení na zemi.

  Omlouvám se, že reaguji až dnes, ale blog čtu spíše náhodně, již jsem kontaktovala KIC, takže věřím, že všichni budou opět spokojení 🙂
  děkuji, s přáním pěkného dne
  Lucie Šímová

 • Tak už jsem díky paní Zouharové i Šímové v obraze. Jsem zvědav, který z ředitelů se k tomu nepořádku postaví čelem. Oni to tady také čtou, ale dělají, že ne. :-))) Maminky z Kašpárkova, dejte mi vědět, zda došlo k nápravě. Děkuji předem.

 • Od minulého týdne se pohybuji pravidelně po ZKC. Od pondělí se stavím k problematice čelem seč to jde, ale na žádnou nespokojenou maminku jsem zatím nenarazil. Vzhledem k tomu, že se nespokojené maminky neumí podepisovat, tak jsem vlastně žádnou stížnost skutečně ani nečetl :-). (Taky jsem vtipný :-))
  Myslím, že většina návštěvníků ZKC dobře ví, kde sídlí jeho provozovatel (pro ty, co to neví, je to kancelář KIC na Palackého nám. 45, tel.: 546 492 196).
  Problémy, pokud nastanou raději řešíme přímo v terénu nikoliv od „zelené klávesnice“. Srdečně zvu pana starostu aby si o „nánosích prachu“ přišel udělat vlastní obrázek.
  Paní uklízečka funguje v prostorách ZKC každý všední den od osmi do dvanácti hodin. Při frekvenci provozu, který v zámeckém kulturním centru máme, podává paní uklízečka docela heroický výkon. Hlavním problémem, který nesnáze působí je nedodržování pravidel, která jsou v objektu nastavena. Pokud se budou všichni návštěvníci centra přezouvat a svačit v prostorách k tomu určených a pokud budou lektoři dodržovat podmínky nájemních smluv, věřím i já, že nebude důvod k nespokojenosti. Lukáš Volánek – ředitel KIC

 • Děkuji Lukáši Volánkovi za vyjádření, v sálu jsem se byl osobně podívat, spíše jen běžně nahlédnout minulý týden. Asi mám osobní laťku úklidu nastavenou na spodní úrovni, ale neshledal jsem v sále neuklizenost. Dalo by se říci, že bych se odvážil jíst i ze země. Takže jsem rád, že neuklizenost, o které psaly „nespokojené maminky“ byla spíše náhodná. Pokud budou dodržována pravidla, o kterých píše pan ředitel, bude vše v nejlepším pořádku.

 • Dobrý den pane starosto,
  i já minulý týden opět navštívila prostory ZKC, a tak poklizeno, jako minulý týden, tam už opravdu dlouho nebylo. „Nespokojené maminky“ dosáhly vlastně toho, o co jim šlo, aby se cvičilo v odpovídajícím prostředí.
  A ke standardu úklidu: on je jiný, když se na něj díváte z vaší výšky, a nebo když se plazíte s dětmi po zemi.
  Veronika Zouharová

 • Tak to je jen dobře, jsem rád, že blog funguje tak, jak jsem si vždy představoval a pomáhá dobrým věcem. A bez fejsbůku! Děkuji za úklid hlavně asi panu řediteli KICu, který se o zajištění úklidu postaral a nespokojené maminky tak bez větší námahy uspokojil.

Vložit komentář: