Čvn 8, 2015 - Uncategorized    11 Comments

Dětský karneval

Dobrý den,

letos už mi to opravdu nedalo a musím vám napsat pár slov k právě proběhlému karnevalu.Na karnevaly chodíme velice rádi již 7 rokem a to nejen tady v Rosicích, ale i v blízkém okolí a musím se přiznat že letos ten váš byl nejhorší co jsme za těch 7 let zažili.Klesající úroveň pozorujeme již 3 rok,ale letos to byla opravdová bída a utrpení,jak co se týče úrovně tak i návštěvnosti.Myslím že vyhlášený karneval MIMOZEMŠŤANSKÝ také nebyl zrovna dobrý tah a spoustu našich přátel to odradilo s tím že nebudou vyrábět nebo kupovat další kostým když doma mají princeznu nebo kovboje a tak nešli.My jsme se ale na mimozemšťany připravili se vším všudy a překvapilo nás že takto oblečených postaviček tam bylo poskrovnu,ale ani ten malinký kroužek mimozemšťánků jste nedokázali patřičně ocenit za odvahu a kreativitu a vyhlášenou kategorii masek MISS MIMOZEMŠŤAN vyhrála myška Minie …To jsem nepochopila naprosto vůbec takových myšek tam poletovalo asi 5 ve stejných v obchodě koupených kostýmech.Hudby k tancování a soutěží tam bylo tak malinko že jsem zaznamenala jen asi 3 a to ještě neschopně zorganizované a nedokončené.Klaun,který tam účinkoval je asi normálně dobrý, ale měl být určitě na jevišti, dole pod ním ho nebylo skoro vidět a děcka mu do toho stále skákaly,křičely  a motaly se mu tam takže z jeho vystoupení byl jen chaos.Celý karneval se nesl jen v duchu co kdo vyhraje v tombole a jak tombola skončila všichni raději zmizeli.Organizující děcka tam jen nesmyslně poletovaly nic nedělaly a ani netuším co vlastně měly za úkol,ale měly jen zájem jak se někde zašít a chechtat se.U stánku s občerstvením jsme čekali 20 min jen proto,že si tam chodily vybírat děcka co tam pomáhaly nějaké kupony a na platící zákazníky neměla obsluha čas.Poprvé v životě jsem zažila že moje děti chtěly jít domů ještě než to skončilo a jako největší zážitek si odnesly nafukovací balonek, který jsem jim koupila jako náplast na jejich zklamání.Je mi to moc líto neb si vážím toho co pro děti v Rosicích děláte,ale letos se vám to opravdu nepovedlo.

Přeji ať se vám daří a příští karneval ať má zase tu správnou úroveň i návštěvnost jakou si Rosice zaslouží

 

Rebeka s rodinou

11 Komentářů

 • Příspěvek i s komentářem paní ředitelky SVČ Rosice mi došel o víkendu do mailu a bez svolení obou pisatelek jsem si dovolil obsah zveřejnit zde na blogu. Snad se nebudou zlobit.
  Nejsem rád, když něco nefunguje tak, jak by mělo. Vždy nám jde o to, aby byli nejen v případě maškarního dětského karnevalu rodiče a hlavně jejich děti spokojeni. Děkuji paní ředitelce za její rychlou reakci a dovedu pochopit, že každý začátek je pro nové pracovníky těžký. Příště doporučuji pořádat karneval bez zaměření, ne každý milovník plesů, bálů a karnevalů se chce stát mimozemšťanem nebo být za havajské retro.

 • Na žádost paní ředitelky SVČ byla její odpověď paní Rebece vymazána. Možná tak nebude můj předchozí příspěvek dávat smysl, ale co nadělám.

 • Dobrý den,
  kritiku od paní Rebeky beru za konstruktivní a jejího názoru si vážím.
  Nejen na základě jejích výtek jsme se rozhodli, že příští karneval uděláme trochu jinak a věříme, že k větší spokojenosti všech zúčastněných.
  Můj soukromý email obsahoval také nabídku na účast v radě externistů a veřejnosti, kterou plánuji od nového školního roku při SVČ založit. Tento kolektiv by se scházel zhruba jedenkrát za čtvrt roku a přispíval právě pohledem a nápady zvenčí na akce SVČ a na činnost „Domečku“.
  Doufám, že další akce a činnost Střediska volného času budou probíhat ke spokojenosti nejen paní Rebeky, ale všech návštěvníků z Rosic a okolí.

 • Vážení
  Chci, abyste mi objasnili několik otázek, abych byl schopný lépe porozumět situaci.
  Proč paní ředitelka odeslala mail Vám do schránky, když s tím nemáte nic společného? Rád bych také byl, kdyby paní ředitelka objasnila, proč chtěla smazat svoji ostudnou odpověď?
  Klesající tendence je prý několik let, proč se nehledí i na to? Kdo pořádal karnevaly v letech dřívějších? Jak se tomu snažil zabránit?
  Karneval nebyl po mnoha letech jen karneval, ale měl skvělý námět i výzdobu. Do jaké míry to zhoršil/zlepšil personál je otázkou.
  Díky

 • Děkuji paní ředitelce za vyjádření ke kritice průběhu karnevalu pro děti. Její předchozí odpověď jsem na její žádost smazal já, přišla mi původně pouze do radničního mailu na vědomí a nebyla určena pro blog. A rozhodně nebyla ostudná. Naopak!
  Musím zdůraznit, že jsem komentář paní ředitelky zveřejnil hlavně pro to, abych ji nepřímo pochválil, že na kritiku, jistě dobře míněnou, ihned reagovala. Toho si velmi cením, pokaždé se nemusí vše podařit podle plánů. Důležité je, vzít si z toho poučení pro příště a já, stejně jako paní Rebeka, se budeme těšit na příští ročník. Všem v SVČ přeji hodně dalších úspěšných akcí!

 • Dobrý den,
  email jsem panu starostovi zaslala, jen protože jsem si všimla, že mu přišel i původní od paní Rebeky a chtěla jsem, aby věděl že na něj reaguji.
  Nebyl to příspěvek na blog, jen odpověď v soukromé konverzaci, přesto si nemyslím, že by byl jakkoliv ostudný.
  Své veřejné vyjádření na blog jsem podala. I s podpisem.

 • Dobrý den,

  velice mě mrzí, že se posuzuje a to nejen SVČ podle toho co se nepodaří. SVČ je velice potřebná organizace. Zařizují tábory a kroužky, se kterými jsem jako otec velice spokojený. Jejich nabídka je velice pestrá . Moje děti mají ve volném čase co dělat a z táborů a soutěží co SVČ pořádá ,si vždy přinesly mnoho pěkných zážitků a dojmů.

  • Naprosto s Vámi souhlasím. Minulý měsíc jsme projednávali v radě města zprávu o činnosti SVČ a je velmi potěšující, kolik různých kroužků pro kolik dětí SVČ pořádá. S činností SVČ pod vedením paní ředitelky Brestičové jsme ve vedení města velmi spokojeni.

 • Dobry den,

  o zari se stehuji s manzelkou a tremi detmi do Rosic a rad se pripadne zapojim do cinnosti SVC jak jako konzument, tak organizator.

  Na bydleni v Rosicich se velmi tesime.

 • Dobrý den pane Petře, jsem rád, že nám v Rosicích přibudou noví občané a věřím, že budete s bydlením a životem v Rosicích spokojeni. Velmi si cením toho, že se hodláte do činnosti SVČ zapojit. Děkuji.

 • Dobrý den pane Petr.
  Mohu Vás požádat, aby jste mne kontaktoval na emailu: reditelka@svcrosice.cz
  Moc rádi s Vámi budeme spolupracovat.

Vložit komentář: